ВО ЖИВО: ФМП – ТФТ

0Shares
0 0

По настапот на АБА 2 турнирот во Сараево, освојувачот на Купот на Македонија го очекува настап во домашното првенство. Во Кисела Вода го пречекува тимот на Навико Академија ФМП кој во пресрет на натпреварот е последнопласиран со само една победа во досегашните седум кола. Дуелот меѓу ФМП и ТФТ почнува во 18 часот, а можете да го следите во живо на линкот во прилог.

0Shares
0 0