ВО ЖИВО: Македонија – Грција

0Shares
0 0

По вчерашните триумфи во првото коло, Македонија и Грција денеска се среќаваат во вториот круг од Европското кадетско првенство што се одржува во Скопје. Дуелот почнува од 18:45 часот, а можете да го следите во живо на линкот во прилог.

0Shares
0 0