ВО ЖИВО: Македонија – Црна Гора

0Shares
0 0

Македонската кадетска репрезентација денеска го почнува својот настап на Европското првенство што (ќе) се одржува во Скопје. Прв противник на нашата селекција е Црна Гора, а натпреварот почнува од 18:45 часот.

0Shares
0 0