ВО ЖИВО: МЗТ Скопје – Чаир

0Shares
0 0

По триумфот против Мега во АБА лигата, МЗТ Скопје треба да си ја одработи домашната задача против Чаир. Мечот се игра од 18 часот во „Јане Сандански“, а можете да го следите во живо на линкот во прилог.

0Shares
0 0