ВО ЖИВО: МЗТ Скопје – Куманово

0Shares
0 0

Шестото коло од Првата македонска кошаркарска лига завршува вечерва со дуелот меѓу МЗТ Скопје и Куманово. Шампионот е апсолутен фаворит, но кумановци немаат што да загубат, па ова е шанса да дадат се од себе и да направат изненадување. Натпреварот почнува во 18 часот, а можете да го следите во живо на линкот во прилог.

0Shares
0 0