ВО ЖИВО: Струмица – Работнички

0Shares
0 0

По две победи во низа, најтрофејниот македонски тим Работнички вечерва гостува во Струмица кај екипата која се наоѓа при дното на табелата. Натпреварот меѓу Струмица и Работнички почнува во 18:30 часот, а можете да го следите во живо на линкот во прилог.

0Shares
0 0